SvadbyHotel Capital **** Nitra

Naplánujte si svoj najkrajší deň v hoteli Capital**** v Nitre.

Hotel Capital**** ponúka vynovené svadobné priestory, vhodné aj pre náročných hostí. Hotel Capital**** v minulosti oslovil aj vtedajšiu šľachtu a azda najznámejšou bola svadba grófky Tiffany, ktorá prišla osláviť svoj najdôležitejší deň až z Viedne. Keď sa táto správa rozšírila, začalo zlaté obdobie Hotela Capital****, kedy si priestory hotela na svoju svadbu objednávala hlavne šľachta.

Ak snívate o jedinečnej a luxusnej svadbe, naše priestory sú pre Vás ideálne. Elegantný priestor svadobnej sály ponúka pestré možnosti realizácie svadobnej výzdoby. Kapacita svadobnej sály je do 50 hostí, pričom k svadobnej sále patrí aj priestranná jedáleň vhodná na umiestnenie večerných bufetov.

V priestoroch hotela je možné realizovať civilný sobáš v spolupráci s mestským úradom v Nitre. V prípade záujmu o cirkevný sobáš, v blízkosti hotela sa nachádza Kostol navštívenia Panny Márie (2 min), Kostol sv. Petra a Pavla (4 min) a Piaristický kostol sv. Ladislava (6 min). 

Ako mladomanželom Vám bude už od rána k dispozícií prepychový mladomanželský apartmán, kde môžete realizovať kompletné prípravy na Vašu svadbu a predísť tak predsvadobnému zhonu. Pre zvyšných svadobných hostí je k dispozícií ďalších 42 izieb a apartmánov. 

V prípade záujmu o cenovú ponuku, neváhajte už dnes kontaktovať našu Event Managerku, ktorá Vám rada zodpovie na všetky Vaše ďalšie otázky a pripraví predbežnú cenovú ponuku na mieru.

Telefón.: +421 910 618 258
E-mail: (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

 

Školiace a eventové miestnosti pri Hoteli Capital